Bursa Yol Yardım

Bursa Yol Yardım

bursa yol yardım

Bursa Yol Yardım

Bursa Yol Yardım olarak sizlere 16 senedir profesyonel ekibimiz ile kusursuz hizmet sunuyoruz. Yolculuk halindeyken aracınız arıza mı yaptı, akü mü bitti veya yakıtınız mı bitti? Hiç dert etmeyin. Bursa genelindeki gezici servisimiz ile en kısa sürede yanınızdayız. Her tür model ve marka araçlara acil bursa oto yol yardım hizmeti vermekteyiz. Bunun için bize konum göndermeniz yeterlidir.

7/24 Acil Yol Yardım

Acil Yol Yardım trafikte araç kullanan herkesin mutlaka ihtiyaç duyabileceği bir hizmettir. Çünkü araçların ne zaman arıza yapacağı ya da trafikte ne ile karşılaşılacağı hiç bir zaman belli değildir. Düzenli olarak bakımları yapılan araçlarda dahi, değişen hava koşullarına veya zorlayıcı trafiğe, yol koşullarına bağlı olarak arızalar görülmektedir. Hazer yol yardım olarak arıza durumlarında sizlere hızlı bir şekilde yardım sağlamaktayız. Sizlerin trafikte güvenle ilerlemesini ve yaşadığınız sorunları hızla çözüme kavuşturmayı amaçlıyoruz. Bu bağlamda aracınız ile ilgili yaşadığınız her sorunu bizleri arayarak bildirebilirsiniz. Sizler için en uygun çözümü hızlı ve pratik bir şekilde sağlayabiliriz.

Oto Lastikçi – Yol Yardım Hizmeti

Oto Lastikçi, Bursa Yol Yardım olarak, Bursa’nın bütün yollarında ihtiyaç duyduğunuz her an, oto lastikçi hizmeti sağlamaktayız. Lastiğinizde meydana gelen arızalar nedeniyle yolda kaldığınız durumlarda 7 gün 24 saat sizlere destek sağlamaktayız.

Akü Takviyesi

Akü Takviyesi, Yolculuk esnasında akü arızalarında veya akünün bitmesi gibi durumlarda 7/24 akü takviyesi hizmetimiz ile yol yardım desteği vermekteyiz. İvedi bir şekilde belirttiğiniz noktaya gelerek akünüze elektrik ve sarj takviyesinde bulunarak yola sağlıklı bir şekilde devam etmenizi sağlıyoruz. Uzman ekiplerimizle sahada her daim yardımcınız olmaktan gurur duyarız. Araç yol yardım sonrası akünüzün genel durumuna bakarak eğer ki bakım veya başka bir onarım gerektiği hallerde size eşlik ederek en yakın bakım noktasına ulaştırıyoruz.

Oto Elektrikçi

Oto Elektrikçi, Bursa tüm ilçelerinde oto elektrik arızası yaşadığınız sorunlarınız için bize 24 saat ulaşabilirsiniz. Aracınızın ekran panel göstergelerinde herhangi bir arıza veya bilgilendirme sebebiyle uyarı lambaları yanabilir. Bir araçta modelden modele değişmekle birlikte 70’e yakın uyarı lambası yer almaktadır.

Yanan uyarı lambalarının kontrolü, sebebi ve hızlı çözümleri için Bursa Yol Yardım hizmetimizi aramanız yeterlidir.

Aracınızın kontrol sonrası arızalı olan veya arıza ikazı veren parça ve parçaya giden tesisattaki hasarlar tespit edilir tamiri mümkünse tamir edilir. Tamiri mümkün olmayan parçalar sıfır orjinal parçası ile montajı yapılarak sizlere aracınızı ilk aldığınız günkü kalitede teslim edilir.

Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Yeni nesil otomobillerin olmazsa olmazı bilgisayarlı arıza tespiti cihazları ve arıza tespiti hakkında tüm bilinmeyenleri genel olarak ele alırsak, herkesin otomobillerinde zaman zaman ekran ışığının yanması üzerine çeşitli tedirginlikler oluşturmaktadır. Peki bu ışık neyi ifade eder? Arıza lambaları yandığında mutlaka elektronik veya mekanik bir sorun oluşmuş demektir. Peki başımıza böyle bir şey geldiğinde ne yapmalıyız? Bu durumda hemen servis aranarak sorunun nedeni araştırılmalı ve çözüm yolu bulunmalıdır. Bu noktada servis yetkilisi, araca bilgisayarlı arıza tespiti cihazı ile bağlanarak arızayı tespit etmeye çalışmaktadır. Bursa Yol Yardım, hizmeti Arıza tespit cihazları, yani diagonistik cihazlarında dikkat edilmesi gereken 2 husus bulunmaktadır. Bunlardan ilki cihazların güncel olması ve orijinal yazılımlı olmasıdır.

Oto Tamircisi

Oto tamircisi, Günlük hayatımızın en önemli ihtiyaçlarından biri ulaşımdır. Bu yüzden araç satın alırız. Hayatımızı kolaylaştıran bu araçlar ile yıllar geçtikçe  bazı sorunlar yaşayabiliriz. Bu yüzden belirli dönemlerde araçların periyodik bakımlarının ve kontrollerinin yaptırılması gerekmektedir. Özellikle belirli kilometreden sonra araçların bakım ve kontrollerinin yapılması çok önemli olacaktır. Bu kontroller can güvenliği için ayrıca önem arz ettirmektedir. Uzun yıllardır oto piyasasında hizmet veren firmamız Bursa Oto Yol Yardım oto tamircisi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Büyük bir özveriyle işlemlerini yerine getiren firmamızla çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yakıt Takviyesi

Yakıt takviyesi, Her sürücü dalgınlıkla yakıt göstergesine dikkat etmeyebilir ya da yakıt istasyonu ters bir istikamette kaldığında hiç ummadığı bir anda yolda kalabilir. Bu gibi durumlar sürücülerin bir çok olumsuz durum yaşamasına sebep olmaktadır. Yasalar gereği bidon veya benzeri ürünlerle yakıt istasyonlarından yakıt temine edilemez. Buda aracın uzun mesafeler itilmesine ya da bir kurtarıcı yardımı ile çekilmesine yol açar. Aracın uzun mesafeler itilmesi sürücü yalnızsa çok zorlayıcı olacaktır. Yalnız değilse dahi aracın itilerek trafikte hareket ettirilmeye çalışılması hem trafikte seyreden diğer araçları hemde sizleri tehlike altında atmaktadır. Bu durumlarla karşılaşmamak için yapılması gereken yakıt takviyesi işlemidir.

 

Bir cevap

  1. […] Karacabey Yol Yardım olarak sizlere 16 senedir profesyonel ekibimiz ile kusursuz hizmet sunuyoruz. Yolculuk halindeyken aracınız arıza mı yaptı, akü mü bitti veya yakıtınız mı bitti? Hiç dert etmeyin. Karacabey genelindeki gezici servisimiz ile en kısa sürede yanınızdayız. Her tür model ve marka araçlara acil  Karacabey Oto Yol Yardım hizmeti vermekteyiz. Bunun için bize konum göndermeniz yeterlidir. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

latest android games

|

popular android games

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN